Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

  1. Перед проведенням попереднього медичного огляду кандидату водії подає : документ, що посвідчує особи ( паспорт), сертифікат про проходження обов’язкового профілактичного наркологічного огляду, ф.№ 140-0 ( облікова), який затверджений наказом МОЗ України від 28.11.97 №339, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.12.97 за №586/2390; довідку щодо перебування на психіатричному обліку за місцем проживання, 2 фотокартки розміром 3х4 см., довідку, що підтверджує оплату за проведення медичного огляду щодо права на керування транспортним засобом.
2. Попередній медичний огляд включає в себе: загальне обстеження спеціалістами медичної комісії, лабораторне і функціональне обстеження ( загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, ЕКГ, обстеження гостроти і полів зору, обстеження вестибулярного апарату, визначення групи крові та резус – фактора). В окремих випадках для уточнення діагнозу членами медичної комісії призначаються громадянину індивідуальні додаткові обстеження. При проведенні попереднього медичного огляду враховується результати обов’язкового профілактичного наркологічного огляду громадянина та дані щодо перебування громадянина на психіатричному обліку за місцем проживання.
3. За наявності громадянина захворювань згідно з Переліком медична комісія дає висновок про наявність медичних протипоказань для керування відповідною категорією транспортних засобів. При відсутності у громадянина захворювань згідно з Переліком медична комісія дає висновок про відсутність медичних протипоказань для керування відповідною категорією транспортних засобів.