Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

Сокальська бібліотека :: 29.05.2020
 

 • Польська допомога
 • Польська допомога

  Підтримка лікарні надана за рахунок коштів програми "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

  Коли у наші двері постукала пандемія SARS-CoV-2, ми, як і більшість державних лікарень, не були готові прийняти виклик. Усвідомлюючи небезпеку, з якою нам, рано чи пізно, доведеться зустрітися віч-на-віч, я почав звертатися за допомогою до усіх... Добре розумів, що від COVID-19 немає ані вакцини, ані ліків, що хвороба вражає населення швидко. Також усвідомлював, що будь-який випадок може мати ціну життя як медичного працівника, так і пересічного хворого.
  Одні з тих, до кого звернувся за допомогою був Фонд міжнародної солідарності в Україні. За їх посередництвом вдалося заручитися підтримкою Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
  Вчорашній день для мене став приємною несподіванкою - я отримав повідомлення про візит до Сокальської ЦРЛ Генерального консула Республіки Польща у Львові Елізи Дзвонкєвіч.

  Сьогодні пані Генеральний консул вручила нам:
  200 респіраторів FFP-3;
  200 пар захисних рукавичок;
  200 пар бахілів;
  10 пульсоксиметрів;
  Мультипараметровий монітор пацієнта;
  4 функціональних ліжка.
  Підтримка лікарні була надана за рахунок коштів програми "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

  Низький уклін Вам, Люди доброї волі та великого серця!

  Головний лікар Сокальської ЦРЛ,

  Роман Швед