Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

Сокальська бібліотека :: 18.05.2020
 

 • СЦРЛ розпочала прийом хворих на COVID-19
 • СЦРЛ розпочала прийом хворих на COVID-19

  СЦРЛ розпочала прийом хворих на COVID-19

  В районі маємо ще 2 позитивних ПЛР-тести за вихідні, один з них дитина – про це повідомив головний лікар СЦРЛ Роман Швед.
  Станом на 18 травня в Сокальському районі 8 хворих на COVID-19, з них 2 особи, на жаль померло. 5 осіб одужали, вони очікують на повторні результати ПЛР досліджень, аби упевнитись у відсутності хвороби, а 1 пацієнт продовжує лікування. На сьогодні, близько тисячі осіб уже протестовані методом експрес-тесту.
  Роман Швед також розповів кореспондентам, що з 17 травня Сокальська лікарня розпочала лікування хворих на коронавірус. Це означає, що пацієнтів тепер не направлятимуть на Львів при потребі, а лікуватимуть на місці. Зокрема, один хворий із міста Червоноград вже отримує необхідну медичну допомогу у районному медзакладі. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Сокальська центральна районна лікарня визначена як резервний заклад для лікування хворих на коронавірус з Червонограда, Сокальського і Радехівського районів, у випадку, якщо Львівські медичні установи вже не матимуть змоги приймати пацієнтів. Проте, у зв’язку з збільшенням кількості госпіталізацій пацієнтів з підозрою на COVID-19 та деякий ріст випадків виявлення інфікування, 16 травня 2020 року прийнято рішення залучення чотирьох лікарень другої лінії до прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Відтак, до лікування хворих з коронавірусною інфекцією долучились Сокальська центральна районна лікарня, Кам’янко-Бузька центральна районна лікарня, Стебницька та Стрийська міські лікарні.
  “У медичних закладах першої лінії, які зараз надають медичну допомогу хворим з COVID-19, є місця для госпіталізації, проте ми мусимо мати резерв для прийому хворих з важким перебігом захворювання”, – уточнив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис.
  Для госпіталізації і повної ізоляції таких людей у Сокальській лікарні підготовлені спеціальні палати в двох відділеннях: хірургічному та травматологічному, зокрема і в реанімації. Як раніше повідомляв головний лікар, на цей момент є тритижневий запас для надання медичної допомоги хворим на коронавірус, а медичні працівники забезпечені необхідними засобами захисту.