Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

Сокальська бібліотека :: 26.03.2018
 

 • З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»
 • З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»

  З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»

  З 26 березня по 20 квітня 2018 року у Львівській області і на Сокальщині зокрема, проходить акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання». Її мета – підвищити рівень обізнаності населення щодо глобальної епідемії туберкульозу та розповісти про способи її профілактики та лікування.

  На Сокальщині, за даними позаштатного лікаря фтизіатра Михайла Омеляша, у 2017 році захворіли на туберкульоз 66 людей, з них 6 дітей. У 2016 році  – 57 чоловік. Із запущеними формами виявлено минулого року 23 людини.

  Спочатку захворювання протікає приховано і людина досить часто не звертає увагу на тривале нездужання або ж намагається лікувати застуду чи кашель самостійно. Тоді лікування такого пацієнта триває довше і вимагає значних зусиль. Натомість раннє виявлення хвороби  – запорука успішного одужання, запевняють медики і наголошують, що загалом туберкульоз є виліковним, при умові суворого дотримання режиму лікування і всіх рекомендації лікаря.

  радіо Сокаль