Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

Сокальська бібліотека :: 13.01.2018
 

 • Обговорили можливості будівництва лікарських амбулаторій
 • Обговорили можливості будівництва лікарських амбулаторій

  Обговорили можливості будівництва лікарських амбулаторій

  10 січня голова Сокальської районної ради взяв участь у нараді щодо можливості будівництва лікарських амбулаторій в селах Волиця (Комарева), Волсвин та Стенятин.

  Питання будівництва амбулаторій у Волицькій, Волсвинській та Стенятинській сільських рад опрацьовували голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, депутат обласної ради Сергій Касян, представники структурних підрозділів РДА та вищезгаданих сільських рад.

  Учасники наради “розкреслили” радіуси обслуговування населення медичними послугами, обговорили наявність вільних земельних ділянок, які придатні для будівництва амбулаторій, а також порядок виготовлення містобудівної та землевпорядної документації.

  Як сказав голова Сокальської районної ради,  Микола Пасько, що створення сімейної лікарської амбулаторії ЗПСМ на базі Сокальської ЦРЛ в селах Волиця та Волсвин, зазначено у перспективах розвитку охорони здоров’я Сокальського району у програмі Соціально-економічному та культурному розвитку Сокальського району на 2018 рік, і ця перспектива має реалізуватися.

  Нагадаємо, Львівщина отримала 302 млн. грн. на розбудову сільських амбулаторій у рамках державної програми відновлення сільської медицини.