Меню сайту

Події та досягнення

Корисна інформація

Друзі сайту

Статистика

Сокальська бібліотека :: 29.06.2017
 

 • Кошти Євросоюзу на об`єкти соціального спрямування
 • Кошти Євросоюзу на об`єкти соціального спрямування
   

  26 червня у Томашові Любельськім (Польща) керівнику повіту і Сокальської районної ради підписали остаточну угоду в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020».
          Призначення проекту стосується закупівлі медичного обладнання для Сокальської районної лікарні. Сума на яку розраховуємо у разі перемоги цього проекту, 274 тисячі євро і, відповідно, обладнання буде передано на баланс Сокальської ЦРЛ.
         Цей проект проходив у два етапи. У першому ми стали переможцями, другий – нині,власне готується, це вже остаточний бюджет, поетапні кроки.
          У вівторок урочисто підписано остаточну редакцію проекту. Крім закупівлі обладнання, також передбачено проведення відповідних вишколів, як і з місцевим населенням, так і професійні вишколи з лікарями щодо надання невідкладної медичної допомоги. Тому цей проект для нас дуже важливий. Оскільки нині йде боротьба у нас, на території Львівщини, щодо визначення центрів госпітальних округів, тому, сподіваюсь, що це буде додатковим аргументом для збереження наших закладів охорони здоров`я і, відповідно, підвищити їх статус.